Wózki platformowe

Transportowanie towarów to jedna z podstawowych czynności wykonywanych w każdym magazynie. W poszczególnych miejscach tego typu potrzeby mogą jednak być dość odmienne. Aby sprostać wymaganiom każdego klienta poszerzyliśmy naszą ofertę o wózki platformowe. Są one bardzo przydatne zwłaszcza w przypadku przenoszenia towarów bez palet – głównie wszelkiego rodzaju kartonów i pojemników.wózki platformowe drewniane

Oferujemy szeroki wybór wózków platformowych. W naszej ofercie znajdują się wózki dwópółkowe, jednoporęczowe oraz wyposażone w różne systemy obsługi. Dzięki temu każdy klient jest w stanie znaleźć u nas dokładnie takie rozwiązanie, jakie akurat go interesuje. Zawsze dbamy o to, aby nasze wózki odznaczały się jak najwyższą jakością oraz idealnym poziomem wykonania. Urządzenia te mogą być dzięki temu świetną propozycją nawet dla bardzo wymagających użytkowników.

Wózek platformowy Lemma to jedna z najlepszych propozycji w naszej ofercie. Zastosowanie w nim wielu nowatorskich rozwiązań sprawia, że obsługa takiego wózka platformowego jest bardzo prosta. Solidna konstrukcja sprawia, że nawet po długiej i ciężkiej eksploatacji wózek nie sprawia żadnych problemów technicznych.